Foto 1
Foto 2
1
1
1
1
1
1
1
1

Podróż poślubna - Aktywnie

Aktywna podróż poślubna, to nasza propozycja dla Par, które lubią spędzać czas w ruchu, jeżdżąc, zwiedzając, próbując nowych rzeczy i swoich sił.

Taka podróż dedykowana jest osobom aktywnym, lubiącym odpoczywać w ruchu. Priorytetem programu aktywnego jest to, by zobaczyć i przeżyć jak najwięcej. Plażowanie spełnia tu tylko rolę przerywnika, między kolejnymi wypadami w głąb wyspy Bali czy na okoliczne wyspy. Program aktywny to również aktywności sportowe, które możecie wybrać z naszej oferty, jest ich mnóstwo.

Proponujemy:

Jeżeli natomiast chcecie wybrać się poza wyspę Bali - w okolicy jest mnóstwo ciekawych wysp, pełnych atrakcji przyrodniczych i kulturalnych:

  • Komodo National Park - dzisiaj już atrakcja z listy 7 cudów świata - to miejsce szczególne. Tylko tam i tylko na dwóch wyspach wystepują słynne warany "Smoki z Komodo". Poza tym widoki! Tam trzeba polecieć, wsiąść na łódź, wypłynąć i doświadczyć.
  • Wyspeki Gili - niesamowicie romatyczne i pełne nocnego życia.
  • Na Jawie - warto zwiedzić Jogjakartę i skarby UNESCO w jej okolicy - Borobudur i Prambanan, jak również na wschodniej części wyspy zobaczyć wulkany Bromo oraz Ijen.
  • Lombok - to wspaniałe tradycje Sasaków mieszkających wokół masywu Rinjani - wulkanu, będącego sercem tej wyspy.

PAKIETY PODRÓŻY POŚLUBNEJ na stronie Indo-Explorer.pl - TUTAJ

Zapraszamy!