Foto 1
Foto 2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Oprawa - Dekoracja miejsca ceremonii na Bali

Dekoracja miejsca ślubu to szczególna, niezwykle przyjemna czynność, dzięki której Wasza ceremonia będzie jeszcze piękniejsza, bardziej egzotyczna i niezapomniana.

KWIATOWA OPERA - Niezwykłym elementem tej dekoracji jest łuk kwiatowy, przeplatany liśćmi. Całość dopełnia biały stolik oraz boczna dekoracja w postaci powieszonych kul kwiatowych lub klatek z kwiatami.

FANTAZYJNY ŁUK - Podstawą dekoracji jest łuk z delikatnych gałązek, z wplecionymi bukietami kwiatów. Do tego stolik z bukietem kwiatów, ścieżka z płatków kwiatów i po bokach bukiety kwiatów w postaci kuli, bądź schowane w stylowych klatkach.

ELEGANCKA BIEL - Bądźcie wyjątkowi. Kolor biały - jednoznacznie kojarzy się z tą niezwykłą chwilą jaką jest ślub. W tej dekoracji cała koncepcja ślubu jest naznaczona bielą. Wszystkie elementy tego stylu są eleganckie i czyste. W zależności od życzeń możemy tutaj dodawać kolejne elementy. Do tego stylowy biały stolik oraz stojące koszyczki, wypełnione po brzegi kwiatami.

STYL RUSTIC - Głównym elementem dekoracji jest pergola, z drewnianych gałęzi, a na niej delikatne kwiaty i pnącza, które wyglądają wyjątkowo naturalnie. To doskonała dekoracja na ślub na plaży, na klifie czy w ogrodzie. Do tego stylowy stolik, na którym będzie czekał bukiet ze świeżych kwiatów w stylowym flakonie ze szkła. A przed pergolą, po bokach dwa dodatkowe gałęzie z tego samego drewna, również ubrane kwiatami w tym samym stylu i tonacji.

STYL  BOHEMIAN - To unikalny styl dla unikalnej pary, ta drewniana pergola ozdobiona jest złotymi latarniami i lampionami oraz tropikalnymi kwiatami, pnączami i liśćmi. W rozszerzonej wersji Bohemian dodatkowo na pergoli znajdują się przepiękne, naturalne girlandy storczyków, kiście bananów oraz gałęzie kokosów. Poza tym stylowy stolik z wypełnionymi po brzegi kwiatami oraz dwie dodatkowe gałęzie, ozdobione w tym samym stylu, stanowiące nawę przez którą przechodzi Para Młodych.
Dekoracja perfekcyjna na romantyczny ślub na plaży lub klifie z widokiem na ocean.

STYL VINTAGE - Dekoracja w stylu Vintage to niezwykle subtelna kompozycja. To przepiękna, delikatna pergola z naturalnego drewna, do której dopięte są przepiękne bukiety kwiatów, wijące się zielone pnącza, a dopełnieniem całości jest przewieszony biały welon. Całość prezentuje się niezwykle delikatnie. 
Do tego stylowy stolik z bukietem kwiatów, a przed wejściem po bokach dodatkowe dekoracje, zamykające całość w jeden piękny widok.

Zobacz przykłady dekoracji w galerii zdjęć