Foto 1
Foto 2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Oprawa - Ślubna sesja fotograficzna na Bali

Zdjęcia to wyjątkowa pamiątka. Nawet dziś przy wszechobecnej elektronice bardzo chętnie sięgamy do starego, sprawdzonego albumu ze zdjęciami. Oglądanie zdjęć wytwarza swoisty klimat, jakiego nie da nam żadne urządzenie. Zdjęcia otaczają nas cały czas. Mamy je na ścianach, biurkach, stolikach. Nosimy je w portfelach. Zdjęcia są w naszym życiu ważne i chcemy je mieć pod ręką.

Podczas każdej podróży wykonujemy mnóstwo zdjęć, aby zatrzymać i zapisać nasze wspomnienia. Tym bardziej w czasie tak wyjątkowego dnia jak ślub, chcielibyśmy zrobić to samo! Tym razem proponujemy to zrobić z pomocą prawdziwych profesjonalistów, którzy są w stanie to zrobić dobrze i wyjątkowo oddać te wszystkie kolory i magię... 

Zatem, przedstawiamy Wam doświadczonych i dobrze wyszkolonych fotografów na Bali. Podczas przygotowań do wymarzonego dnia, będziemy omawiać wszystkie szczegóły dotyczące sesji zdjęciowej, która odbędzie się przed jak i w trakcie ślubu.

Pamiętaj: będziemy robić, co chcesz z najwyższą jakością i pasją!

PROPONUJEMY:

Trzy, pięć lub osiem godzin robienia zdjęć, czyli  fotografia jaką możemy wykonać w ciągu 3,5 lub 8 godzin w hotelu/willi przed ślubem, w czasie ślubu i w czasie sesji zdjęciowej po ślubie.

W zestawie:

  • Do 3, 5 lub 8 godzin,
  • 1 fotograf + asystent fotografa,
  • Przekazujemy Wam wszystkie zdjęcia nieedytowane (zdjęcia w formie surowej),
  • 40 wybranych przez nas zdjęć edytujemy,
  • Do dyspozycji rekwizyty podczas sesji zdjęciowej,
  • Wybieramy koncepcję sesji zdjęciowej online lub na spotkaniu.

Zachęcamy Was też do wykonania plenerowej sesji fotograficznej! Szczegóły w naszym dodatkowym serwisie: www.slub-bali.pl/package/sesja-zdjciowa-na-bali