Foto 1
Foto 2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Oprawa i serwis - zadbamy o każdy szczegół Twojej ceremonii

Czym jest serwis? To kuluary ceremonii zaślubin, to przygotowania, to dopilnowanie wszelkich drobiazgów, to zadbanie o Wasze samopoczucie na tę specjalną chwilę i tuż po niej...

Co się składa na serwis? Najważniejsze są detale, zatem dekoracja miejsca ceremonii, fotograf i miejsce sesji zdjęciowej, wideofilmowanie tego ważnego momentu, odpowiednio przygotowany i udekorowany samochód z kierowcą, ale również sukienka, buty lub ich brak, spodnie, koszula, makijaż, fryzjer, bukiet dla Panny Młodej oraz mały kwiatek wpięty w koszulę Pana Młodego.

Pamiętamy o wszystkim, nie wykluczając kwiatka na klamce samochodu, płatków róż - które poszybują nad Waszymi głowami i butelki dobrego, balijskiego wina - które wraz z dedykacją od nas otrzymacie w prezencie. Zaproponujemy Wam również najciekawsze miejsca na ceremonię, najromantyczniejsze i tonące w kwiatach hotele czy też wille, gdzie będziecie mogli w luksusie i pełnym relaksie, spędzić czas przed i po ceremonii.

Dlaczego o tym wszystkim pamiętamy? Dlatego, że kochamy to miejsce, żyjemy tutaj i chcemy abyście i Wy poczuli niezwykłość tego jedynego w swoim rodzaju miejsca, jakim jest wyspa Bali.

Serwis podzieliliśmy na:

CENY I PAKIETY ŚLUBNE w naszym dodatkowym serwisie: www.Slub-Bali.pl

Zapraszamy!