Foto 1
Foto 2
1
1
1
1
1
1
1
1

Pobyt - Miejsce pobytu przed i po ślubie na Bali

Wybór miejsca, w którym będziecie przebywać przed oraz po ceremonii ślubu jest istotny. Bali to bardzo zróżnicowana wyspa i dzięki temu daje wiele, ciekawych możliwości zakwaterowania.

Pobyt i swoją podróż poślubną możecie zaplanować w hotelu, resorcie, w willi czy w bungalowie. W małym, oddalonym od głośnych miejsc hoteliku, albo w pełnym życia resorcie, gdzie intensywne życie trwa niemal całą dobę. Spędzić ten wyjątkowy czas romantycznie na plaży, w ogrodzie, w intymnym gazebo czy aktywnie, zwiedzając, przemierzając, oglądając.

Proponujemy podzielić tę wyjątkową podróż na kilka etapów i zmieniać lokalizację, poznając różne regiony wyspy Bali, jak również sąsiednich wysepek. Wyspa Bali, chociaż niewielka, ma wokół bardzo zróżnicowane plaże, od piaszczystych, długich po klifowe, wysokie czy te z czarnymi, wulkanicznymi kamieniami. Jednak wyspa ta, niezaprzeczalnie tonie wręcz w soczystej zieleni, z której wyłaniają się soczyście kolorowe kwiaty na drzewach, czy w ogrodach.

W kwestii wyboru miejsc pobytu, mamy dla Was propozycje, abyście nam nieco zaufali, z racji naszej znajomości wyspy. Zaproponujemy Wam najlepszy - naszym zdaniem - program, oczywiście biorąc pod uwagę Wasze preferencje, sugestie i wymagania.

Zapoznajcie się z naszymi propozycjami spędzenia wyjątkowej podróży poślubnej, na wyjątkowej wyspie.

Napiszcie, jak lubicie odpoczywać, jakie plaże są Waszymi wymarzonymi, jak lubicie spędzać wolny czas, a przygotujemy Wam plan pobytu, dopasowany tylko do Was.

PAKIETY PODRÓŻY POŚLUBNEJ na stronie IndoExplorer.pl - TUTAJ

Zapraszamy.