Foto 1
Foto 2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Podróż poślubna na Bali - Zaplanujcie ją z nami

Podróż poślubna to "druga połowa" ceremonii ślubnej, dlatego też wymaga dużej troski i uwagi, by została dobrze zaplanowana. Biorąc ślub na Bali, w samym sercu egzotycznej Indonezji, macie nieograniczone wręcz możliwości na organizację również wyjątkowej podróży poślubnej.

Proponujemy organizację podróży poślubej w stylu romantycznym lub aktywnym.

Tylko wyspa Bali - ze swoimi licznymi atrakcjami - z pewnością pochłonie co najmniej kilka dni. Warto jednak zastanowić się, czy nie zrobić krótkiego wypadu na Komodo, wysepki Gili, Lombok czy Jawę. Tam zobaczycie inne oblicza Indonezji.

Nie zapominajcie o tym, że Bali jest oazą hinduizmu, w tym islamskim państwie, a każda inna wyspa, oprócz swojej religii, naznaczona jest lokalną kulturą i tradycją.

  • Komodo National Park - dzisiaj już atrakcja z listy 7 cudów świata - to miejsce szczególne. Tylko tam i tylko na dwóch wyspach wystepują słynne warany "Smoki z Komodo". Poza tym widoki! Tam trzeba polecieć, wsiąść na łódź, wypłynąć i doświadczyć.
  • Wyspeki Gili - niesamowicie romatyczne i pełne nocnego życia.
  • Na Jawie - warto zwiedzić Jogjakartę i skarby UNESCO w jej okolicy - Borobudur i Prambanan, jak również na wschodniej części wyspy zobaczyć wulkany Bromo oraz Ijen.
  • Lombok - to wspaniałe tradycje Sasaków mieszkających wokół masywu Rinjani - wulkanu, będącego sercem tej wyspy.

Miejsc wartych zobaczenia jest bardzo dużo. Przekonajcie się sami.

Zapraszamy na www.indo-explorer.pl