Foto 1
Foto 2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Ślub na Bali - Pakiety ślubne

Każdy pakiet ślubny tworzymy indywidualnie, uwzględniając Wasze wymagania, preferencje oraz życzenia. Jesteśmy tutaj na miejscu, możemy Wam towarzyszyć, mieć nad wszystkim pieczę i osobiście zadbać o każdy szczegół.

Na Bali organizujemy:

  • Ślub cywilny, w miejscu wybranym przez Was, na plaży, na klifie, nad jeziorem, w tarasach ryżowych lub w lesie deszczowym
  • Ślub kościelny w świątyniach z balijskimi akcentami, ślub możecie zawrzeć w obecności księdza anglojęzycznego - Balijczyka lub polskiego księdza. Na Wasze życzenie może to być ślub konkordatowy.
  • Balijska ceremonia, idealna na rocznice ślubu lub innego ważnego wydarzenia w Waszym życiu albo odnowienie przyrzeczeń, a na pewno w iście egzotycznym klimacie, z niezwykłą ceremonią Hindu.

Zobaczcie też, w jak nietypowych miejscach na Bali możemy zorganizować ceremonię ślubu oraz sprawdźcie propozycje Romantycznych zaręczyn na Bali.

Abyście łatwiej i przyjrzyście mogli skomponować swój ślub zapraszamy na naszą dodatkową stronę, sprawdźcie: www.Slub-Bali.pl

 

Dokumenty, które potrzebujecie do zawarcia związku małżeńskiego na Bali, są podobne do tych, które musicie przygotować w Polsce. Różnica polega na tym, że trzeba je przetłumaczyć. Formalności są szybkie, a my staramy się pomóc w ich ogarnięciu. Lista dokumentów potrzebnych do zawarcia związku małżeńskiego jest dostępna w serwisie:

Ponadto jestśmy dostępni mailowo i telefonicznie. 

PAKIETY PODRÓŻY POŚLUBNEJ na stronie Indo-Explorer.pl - TUTAJ